نشانی شما: برج کیان

پلاک ۲۵۵۱، برج کیان، طبقه ۱۵, تهران, ایران
خیابان ولیعصر، نبش خیابان ناصری

دفتر کار در برج کیان

درباره برج کیان

برج کیان یکی از معتبرترین مراکز تجاری واقع در خیابان ولیعصر می باشد. این برج در سال ۲۰۰۸ ساخته شده و دارای ۲۲ طبقه به همراه ۷ طبقه پارکینگ می باشد. دفتر مرکزی در طبقه ١۵ دارای منظره ای چشمگیر از کوه های الیرز در شمال تهرات تا برج میلاد (نماد برجسته تهران) قرار دارد.

دفاتر بزرگ به همراه طراحی داخلی شیک و پنجره هایی که از کف تا سقف می باشند، فضای کاری مدرن و معتبری به کسب و کار شما ارائه می دهند. این فضای کاری ایده آل برای کسب و کارهای پویا با برنامه رشد در آینده می باشد و آدرسی معتبر در یکی از بزرگترین مراکز تجاری تهران ارائه می دهد. این موقعیت دسترسی آسانی به خیابان معروف و سرسبز ولیعصر که شهر را به ۲بخش شرقی و غربی تق سیم می کند دارد.

این برج یکی از اندک ساختمان هایی در تهران می باشد که سکوی فرود هلیکوپتر دارد. این موقعیت با امکانات مختلف، گزینه های نهار خوری و کافی شاپ های متعدد و همچنین هتل های ۵ ستاره احاطه شده است و در فاصله کوتاهی از پارک ملت قرار دارد.

این موقعیت بدون شک بهترین دفاتر با خدمات اداری در تهران را ارائه می دهد.

airport.png
فرودگاه:

١ ساعت و ١۵ دقیقه از فرودگاه بین المللی امام خمینی

taxi.png
تاکسی:

تاکسی در منطقه موجود است. با تماس با آریا تاکسی (با شماره) ۱۸۱۴ یا ۱۳۳ می توانید زمان مراجعه تاکسی را هماهنگ کنید و با شماره ۱۸۲۱ یک راننده تاکسی خانم رزرو نمایید

bus.png
اتوبوس:

۲ دقیقه فاصله با ایستگاه اتوبوس ملت

با ما تماس بگیرید ۶۰۰۰ ۴۱۴۰ ۲۱ ۹۸+ جهت بازدید هماهنگ کنید!

درباره منطقه

خیابان ولیعصر، خیابان اصلی خرید در تهران و کل ایران می باشد. بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای خارجی همچون بنتون، ریبوک و آدیداس در این خیابان شعبه دارند. بسیاری از مراکز خرید تهران مانند مرکز تندیس (واقع در شمال شرقی خیابان تجریش)، مرکز خرید صفویه و مرکز خرید اسکان در خیابان ولیعصر قرار دارند. بسیاری از فروشگاه های جواهرات لوکس و لوازم جانبی همچون رولکس و تگ هویر در این خیابان واقع شده اند. علاوه بر این صدها فروشگاه محلی دیگر نیز در ولیعصر حضور داند و امکان دسترسی راحت از طریق خط اتوبوس سریع برای همه وجود دارد.

در فاصله ۵ دقیقه ای:

  • بانک: اینده، سمنان، قوامین، کشاورز و ملی نزدیکترین بانک ها به برج کیان هستند.
  • بیمارستان ها و داروخانه ها: ۳ بیمارستان در نزدیکی برج کیان وجود دارند. بیمارستان شهید رجایی، و بیمارستانی در خیابان یاسمی و بیمارستان چشم پزشکی نور و همچنین داروخانه.
  • رستوران: شاندیز جردن، بخارا، گشت، یاس، کوبابا، ریحون، وایب، هاتم نزدیکترین رستوران ها در خیابان ولیعصر و در منطقه جردن هستند.
  • پارک و مجتمع: پارک ملت نزدیکترین پارک به برج کیان است که در آن پردیس سینمایی ملت قرار دارد و اندکی بیشتر می توانید به ورزشگاه انقلاب برسید.
  • کافه ها: کافه ویسپو، كافه گالرى ون گوگ، اميتيس، ياشل و غیره
  • پارکینگ ها: پارکینگ فرزان، صفویه و آرامش
برج کیان، تهران

برج کیان، تهران