همه خدمات از راه دور

دفتر کار مجازی، مانند این است که شما یک روز کاری را خارج از دفترتان سپری کنید. در دفتر مجازی شما همه امکانات دفتر کار را دارید به جز فضای فیزیکی! از جمله نشانی معتبر، خط تلفن اختصاصی و منشی. دفتر مرکزی همچنین روزانه ۳ ساعت فضای کار اشتراکی نیز در اختیارتان می‌گذارد.

راهکارهای متناسب با نیاز شما

دفتر مجازی ما، بهترین راهکارها را برای کسب‌وکار شما ارائه می‌کند:

دفتر مجازی چیست؟

ما این خدمات را برای اولین بار، چهار دهه پیش معرفی کردیم. با دفتر مجازی، شما می‌توانید در هرجای دنیا حاضر باشید، بدون اینکه نیاز داشته باشید هزینه‌های یک دفتر کار تمام‌وقت را پرداخت کنید. شما می‌توانید دورکار باشید یا از خانه کار کنید و همچنان از مزایای یک نشانی اداری و خدمات دفتری بهره‌مند شوید. دفتر مجازی شما شامل نشانی اداری، خط تلفن، مدیریت تماس و دسترسی به خدمات دفتری شامل اتاق جلسه، دستیار شخصی و پشتیبانی IT است؛ بدون نیاز به اجاره یک دفتر فیزیکی. قرارداد اجاره منعطف این دفاتر،‌ هزینه سربار شما را کاهش می‌دهد و همچنین ارتقا به دفتر فیزیک را به هنگام نیاز، به سادگی ممکن می‌سازد.

چرا دفتر مجازی ما، بهترین است؟

دفتر مجازی ما صرفا به معنی نشانی اداری و خط تلفن نیست. بلکه هر آن چیزی است که در فضای کار به آن احتیاج دارید. تماس‌های شما توسط یک منشی اختصاصی و به نام خودتان پاسخ و به تلفن همراه یا منزل‌تان هدایت می‌شوند. همچنین ما مدیریت نامه‌ها و دیگر خدمات دفتری را نیز ارائه می‌کنیم.
دیگر مزیت دفتر مجازی این است که می‌توانید از شبکه جهانی فضای کار اشتراکی، دفتر اختصاصی و اتاق‌های جلسه ما، در زمان و مکان دلخواه‌تان استفاده کنید. با دفتر مجازی، شما می‌توانید کسب‌وکارتان را از هرجا که هستید اداره کنید.

building icon
نشانی اداری معتبر
mail icon
مدیریت بسته‌ها
phone icon
خط تلفن محلی
phone icon
مدیریت تماس‌ها
receptionist icon
منشی اختصاصی
secretary icon
خدمات دستیار شخصی
IT support icon
پشتیبانی IT حضوری
meeting room icon
اتاق‌ جلسه

مزایای دفتر مجازی

ما بهترین راهکار دفتر مجازی را ارائه می‌کنیم

دفتر مجازی، راهکاری هوشمندانه و مقرون به صرفه، برای نیازهای دفتری کسب‌وکار شماست. جزئیات کارهای دفتری را به ما بسپارید و انرژی‌تان را روی گسترش کسب‌وکارتان متمرکز کنید؛‌ بدون صرف هزینه‌ سربار زیاد.

نشانی معتبر

نشانی دفتر کار شما، تاثیر اولیه به‌سزایی بر مشتریان دارد.

با دفتر مجازی، ما یک نشانی معتبر در بهترین منطقه اداری شهر ارائه می‌کنیم. نشانی معتبری برای استفاده به عنوان نشانی دفتر کار شما، درج در وب‌سایت و اقلام تبلیغاتی و دیگر موارد. تیم ما، بسته‌های شما را دریافت و در مکانی امن نگهداری می‌کنند تا به صورت حضوری تحویل شما دهند یا برای‌تان ارسال کنند. نشانی شما، مشتریان‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

پشتیبانی بی‌مانند

با دفاتر مجازی ما، شما از پشتیبانی دفتری نیروهای آموزش‌دیده ما بهره‌مند می‌شوید که شامل منشی و دستیار شخصی دو زبانه است و به محض نیاز، در خدمت شما هستند. منشی اختصاصی، تماس‌هایتان را به اسم شرکت شما و به صورتی که شما تعیین می‌کنید، پاسخ می‌دهد. منشی شما، چهره اولیه کسب‌وکار شماست؛ ما مشتریان‌تان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهیم. همچنین دستیار شخصی، دست راست شما در مدیریت کسب‌وکارتان است. از تماس‌های فروش تا ترجمه متون، ویرایش وب‌سایت و موارد دیگر. پشتیبانی IT، دیگر موردی است که در اختیار شماست. تیم جهانی IT ما، مشکلات مرتبط با فناوری اطلاعات شما را رفع می‌کنند. شما می‌توانید با یک کارشناس حاضر در محل صحبت و مشکل‌تان را برطرف کنید. از تسهیلات و پشتیبانی یک شرکت بین‌المللی بهره ببرید اما فقط به اندازه مصرف‌‌تان پرداخت کنید.

کاهش هزینه‌های راه‌اندازی

با دفاتر مجازی ما در وقت و هزینه‌تان صرفه‌جویی کنید. خدمات شما به سرعت و بدون هزینه زیاد، راه‌اندازی می‌شود.اتاق‌های جلسه ما، پشتیبانی دفتری و خدمات فرعی ما، به صورت پرداخت ساعتی، در اختیار شما هستند و نیازی نیز به استخدام و آموزش نیروها ندارید. با دفتر مجازی،‌ خدمات دفتر کار یک شرکت بین‌المللی را، تنها با کسری از هزینه آن، خواهید داشت.

انعطاف‌پذیری

با دفتر مجازی ما، انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری نسبت به دفاتر سنتی خواهید داشت. ما شما را درگیر قراردادهای طولانی مدت نمی‌کنیم. بلکه به شما قراردادی انعطاف‌پذیر ارائه می‌کنیم که امکان مدیریت هزینه‌هایتان را داشته باشید. قراردادهای ماه به ماه ما، به شما این امکان را می‌دهند که با بزرگ یا کوچک شدن کسب‌وکارتان،‌ عضویت‌تان را نیز ارتقا یا کاهش دهید. علاوه‌بر این، با برنامه وفاداری ما، می‌توانید ۲۰ درصد از هزینه‌ خرج‌شده برای دفتر مجازی‌تان را صرف ارتقا به دفتر اختصاصی کنید. ما تنها جایی هستیم که دفتر مجازی با شرایط انعطاف‌پذیر ارائه می‌کنیم.

دفاتر مجازی در ایران

دفاتر مجازی در ایران

تهران

بازدید انجام دهید، ارزیابی کنید و بعد تصمیم بگیرید.

هنگام بازدید موارد زیر را چک کنید:

چقدر طول می‌کشد به اینترنت وصل شوید؟
اپراتور چقدر در این زمینه تسلط دارد؟
سرعت دانلود را بررسی کنید.
 با مدیر IT صحبت کنید و از فراهم شدن پشتیبانی ۲۴ ساعته مطمئن شوید
درخواست کنید که یک خط تلفن در اختیارتان قرار گیرد. آن را بررسی کنید و از مدیر IT بخواهید خدمات مختلف آن را برای شما آزمایش کند.
منشی اختصاصی‌تان را ملاقات کنید. مشتریان شما قبل از هر کس دیگری، ‌با او صحبت یا دیدار می‌کنند.
چک کنید که انتقال خط تلفن شما بدون هزینه رومینگ انجام می‌شود
امنیت اتصال اینترنت Wifi را بررسی کنید
 نوع و نسخه Firewall شبکه‌تان را بررسی کنید
امتحان کنید که وقتی کسی با شما تماس می‌گیرد، می‌تواند با زدن دکمه ۱، پیام صوتی به ایمیل‌تان ارسال کند.
چک کنید که به اندازه موجودی حساب‌تان تماس رایگان دریافت کنید.
چک کنید که تعرفه‌های تلفن‌تان، ۲۰ درصد زیر تعرفه اصلی و مصوب باشد.