1. صفحه اصلی
 2. /
 3. دفاتر مجازی
 4. /
 5. دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی چیست...

و چگونه به کسب‌و‌کارها کمک می‌کند؟...

ایده دفتر مجازی توسط سروکورپ حدود ۳۰ سال پیش ابداع شده است. این ایده به شرکت‌های کوچک و متوسط فرصت استفاده از نشانی معتبر، خط تلفن ثابت و برخورداری از تیم پشتیبانی، بدون نیاز به فضای کار اختصاصی را می‌دهد.

هزینه‌های جاری و مربوط به زیرساخت‌ها و دفاتر تا جای ممکن کاهش پیدا کرده‌اند. حرفه ای‌ها می‌توانند از این پس در خانه و یا جای دیگر کار کنند و در عین حال از اعتبار و شهرتی برخوردار باشند که تنها نشانی یک مرکز تجاری، ارائه می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که مشتریان توقع دارند که در کاتالوگ‌های تبلیغاتی، نشانی عرضه‌کننده قید شده باشد. بنابراین، درج نشانی منزل و یا صندوق پستی کار درستی به نظر نمی‌رسد.

بسیاری از کارآفرینان و افراد متخصص، به اشتباه از شماره تلفن همراه خود برای امور اداری استفاده می‌کنند. این روزها، در صورتی که خط اشغال باشد، مشتریان تمایلی به گذاشتن پیام صوتی ندارند و دوباره هم تماس نمی‌گیرند. دفتر کار مجازی شامل یک خط ثابت است که توسط شخصی حقیقی پاسخ داده می‌شود. بنابراین دریافت پیام‌ها و یا انتقال تماس‌ها دیگر کار سختی نیست.

مشتریان بالقوه معمولا به دنبال شرکایی هستند که دفتری در شهرشان داشته باشند – بنابراین اگر در شهر دیگری خدمات خود را عرضه می‌کنید، ممکن است از برخی فرصت‌ها محروم شوید. دفتر مجازی به شما اجازه می‌دهد تا کسب‌و‌کار خود را به سایر بازارها نیز گسترش دهید.

ما به عنوان بهترین و پیشروترین ارائه دهنده خدمات دفتر کار مجازی، حدود ١۰۰ میلیون دلار در فناوری‌های مخابراتی و فناوری اطلاعات سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا از رسیدن بهترین محصول‌ به دست مشتری، اطمینان حاصل کنیم

دفاتر مجازی سروکورپ، شامل تمامی دفاتر ما در سراسر جهان می‌شود، بنابر این اگر مشتریان ما بخواهند فضایی را به مدت چند ساعت یا یک روز در اختیار داشته باشند، امکان استفاده از ١۶۰ شعبه ما در ۵۴ شهردنیا، وجود دارد.

 

لیست قیمت و موقعیت ها

 

 

 

 

شما از کار خود مفتخر هستید، پس احترامی درخور آن، داشته باشید

با حذف کردن هزینه‌ جزییات مهم، در کارتان عقب‌نشینی نکنید. با نشانی سروکورپ و شماره تلفن درج شده در اقلام بازاریابی خود، خیال‌تان راحت می‌شود که توجهی که لایق آن هستید را به‌دست می‌آورید.
اینکه به‌تازگی کسب‌وکار خود را شروع کرده‌اید، نباید باعث شود که از زیرساخت‌ها و پشتیبانی محروم شوید. دفاتر مجازی سروکورپ، نه تنها نشانی و شماره تلفن برایتان مهیا می‌کند، بلکه دسترسی به شبکه جهانی فضاهای کاری ما، تیم و پشتیبانی IT را نیز برای شما فراهم می‌کند.

دفتر کار مجازی برای چه کسانی مناسب است؟

برای تعداد افرادی بیش از انتظار شما

انعطاف‌پذیری دفتر کار مجازی و مزیت‌های گسترده آن به معنی این است که بسیاری از کسب‌و‌کارها، می‌توانند فروش خود را افزایش دهند، به عنوان مثال:

 • افرادی که به تازگی کسب‌و‌کار خود را شروع کرده‌اند و نمی‌خواهند که از خط تلفن همراه و نشانی منزل استفاده کنند.
 • افراد حرفه‌ای‌ که ممکن است خارج از دفتر اداری کار کنند ولی همچنان نیاز دارند تا هویت مستقل بازاریابی خود را حفظ کنند
 • کسب‌و‌کار‌هایی که به سایر شهر‌ها و کشورها نیز گسترش پیدا می‌کنند.
 • شرکت‌هایی که می‌توانند در چند موقعیت جغرافیایی شعبه داشته باشند، و برای افزایش شانس موفقیت خود، می‌خواهند که اشتباق خود به بازر جدید را نشان دهند.
 • کسانی که برای پیشبرد امور اداری و دفتری خود نیاز به منشی دارند و با این حال،‌ برای استخدام نیرو و هزینه‌های آن،‌خطر نمی‌کنند.
 • تیم‌های فروش، که بیشتر وقت خود را در دفاتر سپری می‌کنند و نیاز به فضایی امن و کارآمد دارند تا در میان جلسات، کارهایشان را انجام دهند.
 • کسانی که زیاد سفر می‌کنند و در خلال سفر در شهرهای بزرگ و پرجنب و جوش دنیا، به دفتر کار و پشتیبانی احتیاج دارند.
 • هر کسی که به دنبال راه‌اندازی یک دفتر مدرن و با تمام امکانات است، بدون اینکه هزینه‌های هنگفت تهیه چنین دفتری را پرداخت کند.

به قول سیدنی: «اگر با دفتر کار مجازی نمی‌توانید کسب‌و‌کار خود را توسعه دهید، پس در کسب‌وکار اشتباهی قرار دارید.»

هنگام انتخاب دفاتر کار مجازی، دنبال چه چیزی بگردید؟

اشتباه نکنید!

مطمئن شوید که می‌دانید در حال خرید چه چیزی هستید

 • قرارداد شما چقدر است و چه مدت طول خواهد کشید؟ برخی از خدمات‌دهندگان شما را چندین ماه در قراردادهای سالانه، به دام می‌اندازند. این در حالی است که با سروکورپ می‌توانید قراردادهای کوتاه مدت ماهانه امضا کنید
 • آیا می‌توانید قبل از خرید، امتحان کنید؟ سروکورپ تمامی بسته‌های دفتر کار مجازی را در ماه اول، رایگان عرضه می‌کند، چرا که ما از رضایت شما از مزیت‌هایی که به دست می‌آورید، مطمئنیم.
 • از چند شعبه می‌توان استفاده کرد؟ تنها تعداد معدودی از کسب‌وکارها تنها در یک شهر فعالیت دارند، باقی افراد جهانی هستند.
 • تغییر دستورالعمل‌های پاسخگویی به تماس‌ها، ساده است یا سخت؟
 • آیا می‌توان قبض را مشاهده کرد و در هر زمان به صورت آنلاین به آن دسترسی داشت؟
 • آیا دفتر، مناسب دعوت مشتریان هست یا نگران هستید که آن‌ها را ناامید کند؟
 • آیا نیرو برای انجام کارها به وقت لازم، وجود دارند یا با حداقل امکانات مواجهید؟
 • آیا فضای کار اشتراکی کارآمد و مفید است یا صرفا فقط کمی بهتر از کافه‌هاست؟

برای هماهنگی جهت استفاده آزمایشی رایگان با شماره ۱۳۰۰ ۷۵۹۸ ۲۱ ۹۸+ تماس بگیرید.