مکان‌های برگزاری جلسه

تسهیلات برگزاری جلسه‌ی سروکورپ هر آن‌چه را برای برگزاری یک جلسه‌ی حرفه‌ای و ۵ ستاره‌ی ملاقات با مشتریان خود نیاز دارید، برای شما فراهم می‌کند.

تسهیلات برگزاری جلسه و کنفرانس در سروکورپ

سهیلات برگزاری جلسه‌ی سروکورپ، با تیم‌های پذیرش و اجرایی متهعد، و با مراکز گوناگون در مناطق تجاری اصلی در استرالیا – و بیش از ١۶۰ مرکز سروکورپ در سراسر جهان -، آماده‌ی پاسخ به تمام نیازهای شما در برگزاری جلسات و کنفرانس‌ها هستند.

مهم نیست که شما یک جلسه‌ی غیررسمی آشنایی با تجارت؟؟، مذاکرات سطح بالای شرکتی، جلسه با مشتریان، و یا قرار مصاحبه داشته باشید، یا به فضایی برای برگزاری کنفرانس و ارائه‌های بزرگتر نیاز داشته باشید؛ تسهیلات برگزاری جلسه‌ی سروکورپ متناسب با برنامه‌ی شما در اخیارتان قرار خواهد گرفت.

تمامی تسهیلات برگزاری جلسه‌ی ما هر آن‌چه را که شما و مشتریانتان برای یک تجربه‌ی موفق و کاملاً حرفه‌ای نیاز دارید، در اختیار شما خواهد گذاشت.

تسهیلات برگزاری جلسه‌ی سروکورپ دارای امکانات بسیاری هستند. از جمله:

  • تیم حرفه‌ای پشتیبانی مستقر در محل برای برپایی ملزومات جلسه‌ی شما
  • اینترنت پرسرعت ۹۹.۹۹%
  • دسترسی به تسهیلات کنفرانس ویدیویی
  • مکان‌های ممتاز برای ملاقات
  • دکوراسیون داخلی ۵ ستاره
  • امکان آماده‌سازی محیط بر اساس نیازمشتری و کسب‌وکار شما
  • پذیرایی رایگان از شما و مهمانان شما

با سروکورپ، می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین خدمات و تسهیلات را با قیمت‌های مناسب و قابل‌انعطاف دریافت می‌کنید. به عنوان مشتری سروکورپ، می‌توانید محل مورد نظر خود را در زمان‌هایی متغییر از ١۰ دقیقه تا یک روز کامل رزرو کنید. همچنین از طیفی گسترده از امکانات آنلاین بهره‌مند می‌شوید و قادر خواهید بود جلسه‌ی خود را در هر کدام از بیش از ١۶۰ مرکز سروکوپ در جهان برگزار کنید.

با اپلیکیشن سروکورپ برای آیفون، جلسه یا رزرو بعدی شما می‌تواند حتی سریع‌تر، با انعطاف بیشتر، و ساده‌تر انجام گیرد. اپلیکیشن ما از اپ استور آیتونز قابل تهیه است.

اتاقهای تشکیل جلسات به صورت فوری و اعتباری در دسترس شما هستند

شروع از

2,700,000IRR / ساعت

اتاقهای جلسات ۲-۶ نفره

3,525,000IRR / ساعت

اتاقهای هیئت مدیره ۸-۱۶ نفره

2,700,000IRR / ساعت

سوئیتهای مختص روز ۱-۳ نفره

با ما تماس بگیرید تا همین امروز محل دلخواه خود را رزرو کنید: ۱۷۷۷ ۷۵۹۸ ۲۱ ۹۸+

خدمات کامل جهت برگزاری جلسات

تمامی اتاق ها، کاملا مجهز شده اند تا پاسخگوی نیازهای هر کسب و کار و رویدادی باشند

ما برای هر نوع جلسه ای، امکانات و خدمات مورد نظر شما را ارائه می کنیم. از ملاقات های ساده تا جلسات آموزشی، مذاکراتی، بین المللی و بازدید های گروهی. اتاق های ما بسیار متنوع هستند؛ شما می توانید بسته به نیاز خود، مساحت مناسب را انتخاب کنید. پشتیبانی فنی و ارتباطی غیرحضوری نیز، همیشه در دسترس شما خواهد بود.

پرسنل مجرب و کاربلد ما، از میهمانان شما پذیرایی کرده و محیطی حرفه ای را برای کسب و کار شما، می آفرینند. اتاق های کنفرانس سروکورپ، شرایط پرداخت و قیمت های بسیار منعطفی دارند؛ بنابراین می توانید زمان برگزاری را از ۱۰ دقیقه تا یک شبانه روز تعیین کنید.

امکانات

خدمات سروکورپ، جهت تشکیل جلسات و کنفرانس ها، به تمامی نیازهای شما پاسخ می دهد، تا محیطی حرفه ای و ۵ ستاره را برای مشتریانتان فراهم کنید. دستیاران و منشی های حرفه ای، محل دلخواه تشکیل جلسات- از استرالیا گرفته تا ۱۶۰ آدرس دیگر در سراسر جهان- امکاناتی هستند که سروکورپ، برای شما تدارک دیده است.

بيشتر بدانید

کلاس های آموزشی

خدمات گسترده سروکورپ، شامل کلاس های آموزشی کاملا مجهز در شعبات تهران نیز می شود. بهتر است رویداد آموزشی بعدی شما، در یک محیط خوش نقشه و در مرکز شهر، برگزار شود. محیطی ممتاز و خدمات همیشگی، برای شما مهیا شده است. مانند زیر ساخت های ارتباطی و تیم آموزش دیده و مجرب

بیشتر بدانید