اتاق‌های جلسه

امکانات و تسهیلات برگزاری جلسات سروکورپ در سراسر جهان در دسترس هستند و تسهیلات پیشرفته برگزاری کنفرانس را در فضایی با دکوراسیون داخلی زیبا ارائه می‌دهند.

امکانات برگزاری جلسه و کنفرانس در سروکورپ

خدمات برگزاری جلسه‌ سروکورپ هرچه را که برای برگزاری یک جلسه‌ ملاقات حرفه‌ای با مشتریان خود نیاز دارید، برای شما فراهم می‌کند. خدمات برگزاری جلسه‌ سروکورپ، با داشتن منشی و تیم اداری اختصاصی، مراکز گوناگون در مناطق تجاری اصلی در استرالیا – و بیش از ١۶۰ مرکز سروکورپ در سراسر جهان -، آماده‌ پاسخ‌گویی به تمام نیازهای شما در برگزاری جلسات و کنفرانس‌ها هستند.

چه یک جلسه‌ غیررسمی آشنایی با مشتری داشته باشید یا مذاکرات سطح بالای شرکتی، چه قرار مصاحبه و چه نیاز به فضایی برای برگزاری کنفرانس و ارائه‌های بزرگتر؛ فرقی نمی‌کند. تسهیلات برگزاری جلسه‌ سروکورپ متناسب با برنامه‌ شما در اخیارتان قرار می‌گیرد.

خدمات برگزاری جلسه‌ ما، شامل همه چیزی می‌شود که شما و مشتریان‌تان برای یک تجربه‌ موفق و کاملاً حرفه‌ای نیاز دارید.

خدمات برگزاری جلسه‌ سروکورپ دارای امکانات بسیاری است. از جمله:

  • تیم حرفه‌ای پشتیبانی مستقر در محل برای راه‌اندازی ملزومات جلسه‌ شما
  • اینترنت پرسرعت ۹۹.۹۹%
  • دسترسی به تسهیلات ویدیو کنفرانس
  • مکان‌های معتبر برای جلسه
  • دکوراسیون داخلی ۵ ستاره
  • امکان آماده‌سازی محیط بر اساس نیاز مشتری و کسب‌وکار شما
  • پذیرایی رایگان

با سروکورپ، می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین خدمات و تسهیلات را با قیمت‌های مناسب و قابل‌انعطاف دریافت می‌کنید. به عنوان مشتری سروکورپ، می‌توانید محل موردنظر خود را به مدت دلخواه از ١۰ دقیقه تا یک روز کامل رزرو کنید. همچنین از طیف گسترده‌ای از امکانات آنلاین بهره‌مند می‌شوید و دست شما باز خواهد بود تا جلسه‌ خود را در هر کدام از بیش از ١۶۰ مرکز سروکوپ در جهان برگزار کنید.

با اپلیکیشن سروکورپ برای آیفون، جلسه یا رزرو بعدی شما می‌تواند حتی سریع‌تر، با انعطاف بیشتر، و ساده‌تر انجام شود. اپلیکیشن ما از اپ‌استور آی‌تیونز قابل دانلود است.

اتاق‌های جلسه به صورت اعتباری

شروع از

2,700,000IRR / ساعت

اتاقهای جلسات ۲-۶ نفره

3,525,000IRR / ساعت

اتاقهای هیئت مدیره ۸-۱۶ نفره

2,700,000IRR / ساعت

سوئیتهای مختص روز ۱-۳ نفره

برای رزرو اتاق جلسه همین امروز تماس بگیرید: ۱۳۰۰ ۷۵۹۸ ۲۱ ۹۸+

خدمات کامل جهت برگزاری جلسه

اتاق‌ها و تسهیلات کنفرانس ما کاملا مجهز شده‌اند تا پاسخگوی نیازهای هر کسب‌و‌کار و رویدادی باشند

ما برای هر نوع جلسه‌ای، خدمات ارائه می‌کنیم. از ملاقات‌های غیررسمی تا جلسات آموزشی، جلسات داخلی، مذاکرات تجاری رسمی و بین‌المللی. اتاق‌های ما بسیار متنوع هستند؛ شما می‌توانید بسته به نیاز خود، یک دفتر خصوصی کوچک مجهز یا یک اتاق بزرگ برای جلسات آموزشی، اتاق کنفرانس یا اتاق مخصوص برگزاری جلسات هیئت مدیره انتخاب کنید. پشتیبانی فنی و ارتباطی داخلی نیز، همیشه در دسترس شما خواهد بود.

تیم حرفه‌ای ما، از میهمانان شما پذیرایی کرده و آنان را به اتاق جلسه هدایت می‌کنند تا تصویری حرفه‌ای و قدرتمند از کسب‌و‌کار شما، ارائه کنند. اتاق‌های جلسه سروکورپ بر اساس تقاضای شما در دسترس هستند. ما رزرو اعتباری را برای انعطاف‌پذیری بیشتر به شما ارائه می‌کنیم بنابراین می‌توانید فضای موردنظر را به مدت دلخواه از ۱۰ دقیقه تا یک روز کامل، رزرو کنید.

امکانات جلسه

خدمات سروکورپ برای جلسه و کنفرانس، به همه نیازهای شما برای برگزاری یک جلسه حرفه‌ای با مشتری، پاسخ می‌دهد. دستیار و منشی‌های اختصاصی، محل دلخواه تشکیل جلسه، از استرالیا گرفته تا ۱۶۰ آدرس دیگر در سراسر جهان، امکاناتی هستند که سروکورپ برای شما تدارک دیده است.

 

بيشتر بدانید

اتاق کارگاه‌های آموزشی

خدمات گسترده و ممتاز سروکورپ شامل اتاق‌های مجهز برگزاری کارگاه‌‌های آموزشی، در نقاط مهم اداری استرالیا نیز می‌شود. رویداد آموزشی بعدی خود را در مرکز شهر و یک مکان راحت برای همه شرکت‌کنندگان، برگزار کنید. محیطی ممتاز با خدماتی بی‌نقص که شامل زیرساخت‌های ارتباطی پیشرفته و یک تیم آموزش‌دیده برای اینکه از انجام روان کارها خاطرجمع باشید.

بیشتر بدانید