1. صفحه اصلی
  2. /
  3. اطلاعات شرکت
  4. /
  5. طرح‌های زیست محیطی

کمک به ساخت دنیایی بهتر

طرح‌های زیست محیطی سروکورپ - آگاهی‌بخشی درباره‌ی محیط‌ زیست - تغییرات آب‌وهوایی

سروکورپ به اهمیت مسأله‌ی تغییرات آب‌وهوایی و تأثیر گسترده‌ای که مقادیر زیاد گازهای گلخانه‌ای موجود در جو زمین بر سیاره‌ی ما دارند، واقف است.

نیاز فزاینده‌ای وجود دارد که کسب‌وکارها پایدار و پاک باشند تا از رسیدن آسیب‌های بیشتر به محیط زیست جلوگیری شود.

پروژه‌ی دفاتر سبز زمینه‌ای جهانی است برای اجرای فعالانه‌ی طرح‌هایی که تأثیرات منفی انسان را بر روی محیط زیست کاهش می‌دهند و همچنین برای آگاهی‌بخشی به کارکنان و مشتریان خود درباره‌ی مسائل محیط زیستی.
به عنوان بخشی از پروژه‌ی دفاتر سبز، سروکورپ به ازای هر دفتر مجازی که از طریق وبسایت مؤسسه به فروش می‌رسد، یک درخت می‌کارد. دفاتر مجازی که خود ماهیتاً دوستدار محیط زیست هستند، همواره انگیزه‌ای مهم در اجرای پروژه‌ی دفاتر سبز بوده‌اند.

اهداف این پروژه کاهش میزان تولید گاز کربن، جبران آسیب‌های موجود، و آموزش به کارکنان و مشتریان خود درباره‌ی تأثیرات روزمره‌ی آن‌ها بر محیط زیست، می‌باشد. ما در سه زمینه‌ی جداگانه فعالیت می‌کنیم: کاهش، جبران، و آموزش.

سروکورپ تا کنون بیش از ۲۶۶۰۰ درخت کاشته است و "جنگل سروکورپ" اکنون بیش از ١۰۰۰۰۰ مترمربع از زمین‌های منطقه را می‌پوشاند؛ این مساحت از مجموع متراژ دفاتر ما در جهان، بیشتر است.

جنگل سروکورپ در ابعاد کنونی خود، در طول حیاتش بیش از ۳۷۰١ تن دی‌اکسیدکربن را از جو زمین خارج می‌کند.
تأثیر این کار معادل این است که بیش از ١۶۵۸ ماشین با اندازه‌ی متوسط به مدت یک سال از خیابان‌ها حذف شوند، یا گازهای گلخانه‌ای تولید شده توسط دفتر مرکزی‌مان درسیدنی به مدت ۵ سال متوقف شود.