1. صفحه اصلی
  2. /
  3. اطلاعات شرکت
  4. /
  5. طرح‌های زیست محیطی

کمک به ساخت دنیایی بهتر

طرح‌های زیست محیطی سروکورپ - آگاهی‌بخشی درباره‌ محیط‌ زیست - تغییرات آب‌وهوایی

سروکورپ به اهمیت مسأله‌ تغییرات اقلیمی و تأثیر گسترده‌ای که مقادیر زیاد گازهای گلخانه‌ای موجود در جو زمین بر سیاره‌ی ما دارند، واقف است.

نیاز فزاینده‌ای وجود دارد که کسب‌وکارها پایدار و پاک باشند تا از آسیب‌های بیشتر به محیط زیست جلوگیری شود.

پروژه‌ دفاتر سبز بستری جهانی است برای اجرای فعالانه طرح‌هایی که تأثیرات منفی انسان را بر محیط زیست کاهش می‌دهند و همچنین برای آگاهی‌بخشی به کارکنان و مشتریان خود درباره‌ مسائل محیط زیستی.
به عنوان بخشی از پروژه‌ دفاتر سبز، سروکورپ به ازای هر دفتر کار مجازی که از طریق وب‌سایت سروکورپ به فروش می‌رسد، یک درخت می‌کارد. دفاتر مجازی که به صورت ذاتی دوستدار محیط زیست هستند، همواره انگیزه‌ای مهم در اجرای پروژه‌ دفاتر سبز بوده‌اند.

اهداف این پروژه کاهش میزان تولید گاز کربن، جبران آسیب‌های موجود و آموزش به کارکنان و مشتریان خود درباره‌ی تأثیرات روزمره‌ بر محیط زیست است. ما در سه زمینه‌ جداگانه فعالیت می‌کنیم: کاهش، جبران و آموزش.

سروکورپ تا کنون بیش از ۲۶۶۰۰ درخت کاشته است و "جنگل سروکورپ" اکنون بیش از صد هزار مترمربع از زمین‌های منطقه را می‌پوشاند؛ این مساحت از مجموع متراژ دفاتر ما در جهان، بیشتر است.

جنگل سروکورپ با ابعاد کنونی، در طول حیاتش بیش از ۳۷۰١ تن دی‌اکسیدکربن را از جو زمین خارج می‌کند. تأثیر این کار معادل آن است که بیش از ١۶۵۸ ماشین با اندازه‌ی متوسط به مدت یک سال از خیابان‌ها حذف شوند، یا گازهای گلخانه‌ای تولید شده توسط دفتر مرکزی‌مان درسیدنی به مدت ۵ سال متوقف شود.