40,000 businesses
160 locations
54 countries
23 countries
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. اطلاعات شرکت

درباره ما

اطلاعات شرکت

سروکورپ با مسئولیت محدود

سهامی عام و عرضه شده در بورس استرالیا (ASX: SRV) از ۱۹۹۹، سروکورپ در سال ۱۹۷۸ در سیدنی، استرالیا تاسیس شد. موسس و مدیرعامل آن، ألف (آلفرد) مفرّج است.

خدمات:
سروکورپ خدماتی چون دفاتر کار اختصاصی، دفاتر کار مجازی و اتاق جلسه ارائه می‌کند و در ۲۳ کشور، ۵۴ شهر و بیش از ۱۶۰ نقطه در سراسر جهان فعال است؛ برخی از شعبه‌های شاخص سروکورپ، عبارتند از: طبقه ۲۰ برج «مارونچی تراست» در توکیو، طبقات ۱۸ و ۱۹ برج «هيلتون پلازا وست» در اوزاکا، طبقه سی‌ام ساختمان «ليدنهال» در لندن، طبقه ۱۹ «مرکز بین‌المللی مالی شماره دو» در هنگ کنگ، طبقه ۳۶ برج‌های «اتحاد» در ابوظبی و طبقه ۳۹ مرکز مالی «مارینا بی» در سنگاپور.

دفتر مرکزی:

ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان کاج آبادی، ساختمان پارک، طبقات ۷، ۸ و ۹

ارزش بازار:

۵۵۰۰۰۰۰۰۰ دلار استرالیا (اکتبر ۲۰۱۷)

اعضای هیئت مدیره:
بروس كورليت:              رییس هیئت مدیره سروکورپ، رییس هیئت مدیره «ماریتایم سیستمسز» استرالیا

                                                مدیر شرکت مدیریت منابع «فورتیوس»
ريك هاليدی-اسميث       مدیر غیر اجرای سروکورپ
                                               رییس هیئت مدیره بورس اوراق بهادار استرالیا
                                               رییس هیئت مدیره شرکت «کوچلیر»
مارك فيل:  مدیر غیر اجرایی سروکورپ
                                                مدیر غیراجرایی مستقل هولدینگ «ویرجین» استرالیا 
                                                مدیر غیراجرایی ‌مستقل شرکت «استمفورد لند»
                                                رییس هیئت مدیره شرکت «وايتهون»
تيين مفرّج :            مدیر يونگ كير
                                                مدیر غیر اجرایی شورای بازرگانی اروپا استرالیا
ألف مفرّج:                مدیر عامل و موسس

تاریخچه سروکورپ

شروع از یک ایده ساده

  درسال ۱۹۷۶ ألف مفرّج، به فکر ابداع یک کسب‌و‌کار جسورانه افتاد که برای آن پیش از هرچیز، نیاز به یک دفترکار و منشی داشت. تهیه این دو مورد، او را به این نتیجه رساند که بخش عمده هزینه‌هایی که سود خالص را کاهش می‌دهند، استخدام کارمندان واجاره فضایی است که هیچ گاه از همه ظرفیت آن‌ها نیز استفاده نمی‌شود. به همین منظور، وی ایده استفاده اشتراکی از دفاتر کار را مطرح کرد

در سال ۱۹۷۸، ألف، دفتر کار خود را با گچ قسمت‌بندی کرد و در همان لحظه، سروکورپ متولد شد! این ایده ظرف ۱۲ ماه عملی شد. یک ساختمان در ملبورن و ۲ طبقه کامل از مرکز ام‌ال‌سی سیدنی، اولین شعبه‌های سروکورپ بودند.
سروکورپ به گسترش خود ادامه داد تا در سال ۱۹۸۰، ایده دفاتر کار مجازی مطرح شد و به سایر کشورها نیز گسترش پیدا کرد. در نهایت در سال ۱۹۹۹، سهام سروکورپ، به بورس سهام استرالیا عرضه شد.
امروزه، روح ایده‌های خلاقانه ألف در تک تک ۱۶۰ شعبه سروکورپ در سراسر دنیا، جریان دارد.
ایده‌های ساده، گاهی می‌توانند منجر به کارهای بزرگی شوند. چرا کار بزرگ بعدی از سوی شما انجام نشود؟ ما اطمینان داریم که دیگر شما به «گچ» به دید سابق نگاه نمی‌کنید.

اشتیاق ما به آینده موفق شما

ما باور داریم که در فرآیند رشد و موفقیت کسب‌و‌کار شما، نقش اساسی ایفا می‌کنیم. چرا که موفقیت شما در کار به معنای درستی عملکرد ما است! برای رسیدن به این هدف مهم، ما تمرکز خود را معطوف به صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها کرده‌ایم تا شما بتوانید در هر زمان و هر مکان، به شکلی انعطاف‌پذیر، کسب‌و‌کار خود را مدیریت کنید.

تعهدات ما شامل موارد متعددی است از جمله فراهم نمودن امکانات، مکان، فناوری و نیروی انسانی باتجربه که پشتیبان کسب‌و‌کار شما باشند.

ما در راستای عمل به تعهدات‌مان در قبال محیط زیست، پروژه ‘’دفاتر سبز’’ را راه‌اندازی کرده‌ایم، تا نقش خود را به صورت فعال ایفا کنیم. در این پروژه از طریق همکاری ما با «گرين‌فليت» به ازای هر مورد اجاره آنلاین دفاتر کار مجازی، یک درخت کاشته می‌شود. تا‌کنون، «جنگل‌های سروکورپ»، ۱۰۰ هزار متر مربع وسعت پیدا کرده و بیش از ۲۶۶۰۰ درخت را در خود جای داده‌اند.بیشتر بخوانید

ادای دین به انجمن

هیچ چیز برای ما دوست‌داشتنی‌تر از این نیست که به اعضای انجمن ادای دین کنیم و موفقیت‌هایمان را با آن‌ها سهیم شویم. سروکورپ، تحت حمایت طولانی مدت شرکت‌هایی مثل «یانگ‌کر» بوده است و شعبات جداگانه ما بخشی از فعالیت‌های خود را به امور خیریه، جذب سرمایه و آگاهی بخشی عمومی، اختصاص می‌دهند.
بیشتر بخوانید

الهامات هنرمند از جدیدترین قسمت بندر سیدنی، بارانگارو

رشد و توسعه

در سال مالی ۲۰۱۵، سروکورپ موفق به افتتاح ۱۰ طبقه جدید و گسترش ۶ طبقه دیگر شد. در واقع سال ۲۰۱۵، با اضافه شدن ۶۴۵ دفتر کار، بهترین سال برای سروکورپ از نظر گسترش دفاتر بود.
از جمله شعبات افتتاح شده در سال مالی ۲۰۱۶، می توان به «کاپیتاگرین» در سنگاپور، «مرکز تجارت جهانی» در ابوظبی، ساختمان «پارک» در تهران و برج «الهام» در کوالالامپور اشاره کرد.
همچنین، افتتاح اولین دفتر سروکورپ در وولنگونگ شمالی، در کنار پردیس دانشگاهی، از جمله اتفاقات مهم است. در برنامه‌های آینده افتتاح شعبه جدید «بارانگارو» در نزدیکی دفتر سیدنی، پیش‌بینی شده است. سروکورپ، با افتخار اعلام می‌کند که طبقه سی و پنجم «برج بین‌المللی شماره یک»، به زودی افتتاح شده و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
بازار ایالات متحده، بازاری کلیدی است و ما به حضور و سرمایه گذاری در آن ادامه می‌دهیم و فعالیت‌های تبلیغاتی خود را برای شعبه تازه تاسیس مرکز تجارت جهانی، دنبال خواهیم کرد.
سروکورپ، فعالیت های خود را در ۲۱ کشوری که اکنون در آن حضور دارد، ادامه خواهد داد. امکان اضافه شدن دو موقعیت جغرافیایی جدید نیز، وجود دارد. روند رو‌به‌رشد ارائه دفاتر کار مجازی، برای تسهیل کسب‌و‌کارهای کوچک نیز حفظ خواهد شد.

تجربه بازدید از سروکورپ

آیا حاضرید که از سروکورپ بازدید کنید؟

کسب‌و‌کار شما می‌تواند با همراهی ما رشد کند. ما در هر قدم از این مسیر، همراه شما خواهیم بود.

ما از کیفیت، تیم‌، مکان و خدماتی که ارائه می‌دهیم اطمینان داریم. شما می‌توانید همین امروز با یک قرارداد ساده ماهیانه به ما بپیوندید.

شبکه خود را به‌روز نگه دارید و به کمک رویدادهایی که به طور منظم و با حضور سخنران مهمان در سروکورپ برگزار می‌شود، با مشتریان خود تعامل کنید.

توسعه اپلیکیشن‌ها به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فارغ از اینکه کجا هستید، کسب‌و‌کار خود را مدیریت کنید؛ می توانید به سرعت دستورالعمل‌ پاسخگویی به تماس‌ها را تغییر داده و یا به صورت آنلاین یک اتاق کنفرانس در هر جای دنیا، رزرو کنید.

فرقی نمی‌کند که کسب‌و‌کار شما به چه نوع خدماتی در سطح منطقه و جهان نیاز دارد،سروکورپ، همیشه توقعات و نیازهای شما را برآورده می‌کند.