40,000 businesses
160 locations
54 countries
23 countries
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. اطلاعات شرکت

درباره ما

اطلاعات شرکت

سروکورپ با مسئولیت محدود

سهامی عام و عرضه شده در بورس استرالیا (ASX: SRV) از ۱۹۹۹، سروکورپ به سال ۱۹۷۸ در سیدنی، استرالیا تاسیس شد. موسس و مدیرعامل آن، ألف مفرّج است.

خدمات:
عرضه کننده دفاتر مبله ومجهز، سالن های کنفرانس و دفاتر مجازی. فعال در ۲۳ کشور، ۵۴ شهر و ۱۶۰ نقطه در سراسر جهان؛ برخی از شعبه های شاخص سروکورپ، عبارتند از: طبقه ۲۰ برج مارونچی در توکیو، طبقات ۱۸ و ۱۹ برج هيلتون پلازا وست در اوساکا، طبقه سی ام، ساختمان ليدناهل در لندن، طبقه ۱۹ مرکز بین المللی مالی شماره دو در هنگ کنگ، طبقه ۳۶ برج های اتحاد در ابوظبی و طبقه ۳۹ مرکز مالی در سنگاپور

دفتر مرکزی:

ایران، تهران، خیابان ولیعصر، خیابان کاج آبادی، ساختمان پارک، طبقات ۷، ۸ و ۹

ارزش بازار:

۵۵۰۰۰۰۰۰۰ دلار استرالیا (اکتبر ۲۰۱۷)

هیئت مدیره:
بروس كورليت:              ریاست سروکورپ و سیستم های دریایی استرالیا - با مسئولیت محدود

                                                مدیر شرکت مدیریت منابع بی تی وای صندوق فورتیوس - با مسئولیت محدود
ريك هوليدای-اسميث       مدیر غیر اجرای سروکورپ
                                                رییس بورس سهام استرالیا (ASX: SRV)
                                               رییس شرکت كوتشلير با مسئولیت محدود (ASX: SRV)
صاحب افتخار مارك فيل:  مدیر غیر اجرایی سروکورپ با مسئولیت محدود
                                                مدیر مستقل شرکت خوشه ای ویرجین استرالیا (ASX: VAH) 
                                                مدیر اجرایی غیر مستقل شرکت ستامفورد با مسئولیت محدود (ASX: H07)
                                                رییس وايتهيفن با مسئولیت محدود (ASX: WHC)
تيين مفرّج :            مدیر يونگ كير
                                                مدیر غیر اجرایی شورای بازرگانی اروپا استرالیا
ألف مفرّج:                مدیر عامل و موسس

جایی که ما از آن آمده ایم

همه چیز از یک ایده کوچک شروع شد

 درسال ۱۹۷۶، آقای ألف مفرّج، به فکر ابداع یک کسب و کار جسورانه افتاد.

نخست، وی نیاز به یک دفترکار و منشی داشت. وی، خیلی زود دریافت که بخش عمده هزینه هایی که سود خالص را کاهش می دهد، استخدام کارمندان واجاره فضایی است که هیچ گاه از صد در صد ظرفیت آنها استفاده نمی شود. به همین منظور، وی ایده استفاده مشترک از دفاتر را مطرح نمود.

در سال ۱۹۷۸، ألف، از یک تکه گچ برای قسمت بندی دفتر کارش استفاده کرد و در همان لحظه، سروکورپ متولد شد! این ایده ظرف ۱۲ ماه عملی شد. یک ساختمان در ملبورن و ۲ طبقه کامل از مرکز ام ال سی سیدنی، اولین شعبه های سروکورپ بودند.
فرآیند گسترش شعبات، ادامه پیدا کرد. در سال ۱۹۸۰، ایده دفاتر مجازی مطح گردید و به سایر کشورها نیز گسترش پیدا کرد. در نهایت در سال ۱۹۹۹، سهام سروکورپ، به بورس سهام استرالیا عرضه شد.
امروزه، روح ایده های خلاقانه ألف در تک تک ۱۶۰ شعبه سروکورپ در سراسر دنیا، جریان دارد.
ایده های ساده، می توانند منجر به کارهای بزرگی شوند.آیا ایده بزرگ بعدی توسط شما اجرا می شود؟ ما شرط می بندیم که دیگریک تکه گچ، عامل آن نخواهد بود!
درسال ۱۹۷۶، آقای ألف مفرّج، به فکر ابداع یک کسب و کار جسورانه افتاد. نخست، وی نیاز به یک دفترکار و منشی داشت. وی، خیلی زود دریافت که بخش عمده هزینه هایی که سود خالص را کاهش می دهد، استخدام کارمندان واجاره فضایی است که هیچ گاه از صد در صد ظرفیت آنها استفاده نمی شود. به همین منظور، وی ایده استفاده مشترک از دفاتر را مطرح نمود.
در سال ۱۹۷۸، ألف، از یک تکه گچ برای قسمت بندی دفتر کارش استفاده کرد و در همان لحظه، سروکورپ متولد شد! این ایده ظرف ۱۲ ماه عملی شد. یک ساختمان در ملبورن و ۲ طبقه کامل از مرکز ام ال سی سیدنی، اولین شعبه های سروکورپ بودند.
فرآیند گسترش شعبات، ادامه پیدا کرد. در سال ۱۹۸۰، ایده دفاتر مجازی مطح گردید و به سایر کشورها نیز گسترش پیدا کرد. در نهایت در سال ۱۹۹۹، سهام سروکورپ، به بورس سهام استرالیا عرضه شد.
امروزه، روح ایده های خلاقانه ألف در تک تک ۱۶۰ شعبه سروکورپ در سراسر دنیا، جریان دارد.
ایده های ساده، می توانند منجر به کارهای بزرگی شوند.آیا ایده بزرگ بعدی توسط شما اجرا می شود؟ ما شرط می بندیم که دیگریک تکه گچ، عامل آن نخواهد بود!

علاقه ما به شما و آینده شما

ما باور داریم که نقش اساسی را در فرآیند رشد و موفقیت کسب و کار شما، ایفا می کنیم. بنابراین، موفقیت شما به معنای درستی تدابیر ما خواهد بود! برای رسیدن به این هدف مهم، ما تمرکز خود را معطوف به صرفه جویی در زمان و پول کرده ایم تا شما بتوانید در هر زمان و در هرجایی، به طوری انعطاف پذیر، کسب و کار خود را مدیریت کنید.

تعهدات ما؟ فراهم نمودن امکانات، مکان، فناوری و نیروی انسانی مجرب که پشتیبان کسب و کار شما باشند.

در راستای عمل به تعهداتمان در قبال محیط زیست، پروژه ‘’دفاتر سبز’’ را مطرح و دنبال نموده ایم، تا کمترین آسیب به محیط زیست وارد شود. از طریق همکاری ما با گرينفليت، به ازای هر مورد اجاره آنلاین دفاتر مجازی، یک درخت کاشته می شود. تا کنون، ‘’جنگل های سروکورپ ‘’، ۱۰۰ هزار متر مربع وسعت پیدا کرده و بیش از ۲۶۶۰۰ درخت را در خود جای داده اند. بیشتر بخوانید

ادای دین به انجمن

ما هیچ چیز را بیشتر از ادای دین به اعضای انجمن و سهیم شدن موفقیت هایمان با آنها، دوست نداریم. سروکورپ، تحت حمایت طولانی مدت شرکت هایی مثل یونگ کیر و شعبات جداگانه خود بوده است. ما بخشی از فعالیت هایمان را به امور خیریه، گردآوری اعانه و آکاهی بخشی عمومی، اختصاص می دهیم.
بیشتر بخوانید

الهامات هنرمند از جدیدترین قسمت بندر سیدنی، بارانگارو

رشد و توسعه

در سال مالی ۲۰۱۵، ۱۰ طبقه جدید افتتاح و ۶ طبقه دیگر گسترش داده شد. در واقع سال ۲۰۱۵، با اضافه شدن ۶۴۵ دفتر کار، رو به جلوترین سال برای سروکورپ بود.
از جمله شعبات افتتاح شده در سال مالی ۲۰۱۶، می توان به کاپیتاگرین در سنگاپور، مرکز تجارت جهانی در ابوظبی، ساختمان پارک در تهران و برج الهام در کوالالامپور اشاره کرد.
خبر هیجان انگیز دیگر، افتتاح اولین سایت سروکورپ در وولنگونگ شمالی، در کنار پردیس دانشگاهی است. در برنامه های آتی، افتتاح شعبه جدید بارانگارو در نزدیکی دفتر سیدنی، پیش بینی شده است. سروکورپ، مفتخر است اعلام کند که طبقه سی و پنجم برج بین المللی شماره یک، به زودی افتتاح شده و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
بازار ایالات متحده، بازاری کلیدی است و ما به حضور و سرمایه گذاری در آن ادامه خواهیم داد. ما فعالیت های تبلیغاتی خود را برای شعبه تازه تاسیس مرکز تجارت جهانی، دنبال خواهیم کرد.
سروکورپ، فعالیت های خود را در ۲۱ کشوری که اکنون در آن حضور دارد، ادامه خواهد داد. امکان اضافه شده دو موقعیت جغرافیایی جدید نیز، وجود دارد. روند رو به شد عرضه دفاتر مجازی، برای تسهیل کسب و کارهای کوچک نیز حفظ خواهد شد.

یک بازدید را تجربه کنید

آیا می خواهید به همراه سروکورپ یک گردش را تجربه کنید؟

کسب و کار شما می تواند با همراهی ما توسعه پیدا کند، ما در هر قدم این مسیر، همراه شما خواهیم بود.

ما در ارائه کیفیت، تیم مجرب، موقعیت های ممتاز و خدمات، ثابت قدم هستیم تا شما با قراردادهای ماهانه بسیار ساده، به باشگاه مشتریان ما ملحق شوید.

شبکه خود را با طراوت نگه دارید و رویدادهای کاری معمول خود را در شعب سروکورپ (همراه با میزبان) برگزار کنید.

پیشرفت های اخیر اپ ها به شما اجازه می دهد تا در هرجایی کسب و کار خود را مدیریت کنید؛ می توانید فورا دستورالعملهای پاسخگویی به تماس ها را تغییر داده و یا یک اتاق کنفرانس را در هر جای دنیا، به صورت آنلاین، رزرو کنید.

مهم نیست که کسب و کار شما به چه خدماتی در سطح منطقه و جهان نیاز دارد، سروکورپ، همیشه برآورده کننده توقعات و نیازهای شما خواهد بود.